alternate content

Yurt İçi Genel Hurda Alım Fiyatları

Fiyatlar tarihi itibariyle geçerlidir.
KALİTE FİYAT TL/t

02.07.2018 gününden itibaren yurtiçi hurda kabul saatlerimiz aşağıdaki şekilde olacaktır:

Pazartesi-Cumartesi 08:00-24:00
Pazar 08:00-16:00


  1. Araçta tek tip malzeme olması durumunda liste fiyatları uygulanır.
  2. Araçta iki (2) tip hurda olması durumunda; DKP için açıklanan hurda liste fiyatından YİRMİBEŞ ( 25 ) TL/ton düşülerek, diğer hurda cinsleri için liste fiyatından ONBEŞ ( 15 ) TL/ton düşülerek fiyatlandırma yapılır.
  3. Araçta üç (3) tip hurda olması durumunda ise fiyatlandırma; araçtaki en yüksek liste fiyatlı hurda cinsi DKP ise YİRMİBEŞ ( 25 ) TL/ton, araçtaki en yüksek fiyatlı hurda cinsi DKP dışındaki hurda cinslerinden biri ise ONBEŞ ( 15 ) TL/ton düşülerek, diğer iki cins hurdanın toplamı için ise araçtaki en düşük liste fiyatlı hurda fiyatından ONBEŞ ( 15 ) TL/ton düşülerek yapılır.
  4. Araçta üç (3) tipten fazla karışık hurda alınmayacaktır. Eğer boşaltma sırasında üç (3) tipten fazla hurda tespit edilir ise araçtaki bütün hurdalar aracın içindeki geçerli olan en düşük fiyatlı hurda tipi üzerinden hesap edilecektir. İlan edilen hurda liste fiyatları yeni fiyatlar açıklanana kadar geçerlidir.
  5. Teslim alınan hurdanın kalitesi Çolakoğlu Metalurji A.Ş.nin eksperleri tarafından tespit ve teyid edilir. Getirilen hurdaların Çolakoğlu Metalurji A.Ş.nin eksperleri tarafından kabul edilmemesi halinde Çolakoğlu Metalurji A.Ş.ne herhangi bir sorumluluk yüklenemez.
  6. Çolakoğlu Metalurji A.Ş. tesislerine teslim edilen hurdalara ait kesilen faturaların ödemesi, faturaların Şirket Merkezine ulaştırılmasından 1 (BİR) iş günü sonra yapılacaktır.