alternate content

İnsan Kaynakları

Çolakoğlu Grubu olarak başvurularınızı niteliklerinize uygun olabilecek pozisyonlar kapsamında verimli bir şekilde değerlendirebilmek adına elden, e-posta veya faks yolu ile özgeçmiş alımımıza son vermiş olduğumuzu bilgilerinize sunarız.

İlanlarımızı www.kariyer.net üzerinden inceleyebilirsiniz. Genel Başvuru ilanımıza yapılan başvurular aday veri tabanımızda kayıt altına alınarak nitelik, deneyim ve beklentilerinize uygun bir pozisyon olması halinde sizlerle iletişime geçilecektir.

Üniversite öğrencilerinin yaz dönemi stajları için başvuru sürecimiz 01.02.2016 - 01.03.2016 tarihleri arasında gerçekleşmektedir. Başvuruların değerlendirmeleri Nisan ayı içerisinde tamamlanacak olup en geç 29 Nisan 2016 tarihi itibariyle değerlendirme sonuçları başvuranlara iletilecektir. Staj yapmak isteyen öğrencilerin tercih ettikleri birim/müdürlüğü, tarih aralığını, varsa referanslarını belirterek güncel bir özgeçmişlerini insankaynaklari@colakoglu.com.tr adresine 01.03.2016 tarihine kadar iletmelerini rica ederiz.

Çolakoğlu Grubu'na göstermiş olduğunuz ilgiye ve duyduğunuz güvene teşekkür ederiz.

İnsan Kaynakları Direktörlüğü