İnsan Kaynakları
ÇALIŞANLARIMIZIN MUTLULUĞU HER ŞEYDEN ÖNCE GELİR

Biz çelikten bir aileyiz. Üretimin her aşamasında birbiriyle omuz omuza çalışan, taşıdığı sorumluluk duygusunu yaşamının her anına yansıtan hayat mimarlarıyız. Yaptığımız işe büyük bir sevgiyle bağlıyız. En iyiyi başarmak, kuşkusuz en iyilerle çalışmakla mümkün. Çalışanlarımızın her biri bu inançla görevini en üstün düzeyde yerine getirir. Değişen şartlara uygun olarak, kendilerini sürekli geliştirip, iş süreçlerine en etkin şekilde katkılarını sağlamak başlıca hedefimiz. Onların mutluluğu ve huzuru bizim için her şeyden önce gelir.

EN BÜYÜK YATIRIMIMIZ ÇALIŞANLARIMIZ

Sahip olduğumuz en değerli kaynak, çalışanlarımız. Onların değişen koşullara uyum sağlama yeteneğini geliştirmeleri konusunda son derece hassasız. İnsan kaynaklarına gerekli yetkinlik ve becerilerin kazandırılması, en büyük yatırımlarımızdan biri. Böylece pazardaki rekabet gücümüzü ve başarılarımızı benzersiz kıldığımıza inanıyoruz.

Öngördüğümüz stratejileri gerçekleştirmeyi ve fark yaratan çözümler üretmeyi insan kaynaklarımızla temellendiriyoruz. Bu doğrultuda başarıya odaklı en uygun sistemleri hayata geçiriyoruz. Çalışanlarımızın iş süreçlerine katılımlarını en üst düzeyde desteklemek amacıyla, bu sistemleri gönüllü inisiyatif kullanacakları şekilde tasarlıyoruz. Fikirlerini özgürce ifade etmeleri, en önem verdiğimiz konuların başında geliyor.


İnsan Kaynakları Stratejileri
İnsan Kaynakları Teknolojileri