Çevre
ENERJİ

Çolakoğlu® Metalurji olarak kurulduğumuz tarihten bu yana geleceğin enerji ile şekilleneceğine inanarak üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Enerjisi yoğun bir sektör olarak üretimdeki ilk amacımız, enerjinin en doğru ve verimli şekilde kullanılmasıdır.

Enerji Yönetim Birimimizde her bölümden konusunda uzman çalışanlarımız ile enerjinin tedarikinden kullanımına kadar olan tüm süreçlerimizi ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ile yürütmekteyiz. Enerji politikamız çerçevesinde oluşturulan enerji azaltım hedeflerimizi, değişen teknolojiyi yakından takip ederek ve süreçlerimize uygulayarak gerçekleştiriyoruz.


ÇEVRE MEVZUATINA UYUM

Çolakoğlu® Metalurji olarak birinci önceliğimiz, şirketimize ait iç düzenlemeler ile ulusal ve uluslararası düzenlemelere uygun hareket etmektir. Bu öncelik doğrultusunda tüm paydaşlarımız için adil ve güvenilir bir kurum olmaya büyük önem veriyor ve aynı hassasiyeti tüm paydaşlarımızdan göstermelerini bekliyoruz.


ÇEVRE PERFORMANS GÖSTERGELERİMİZ

Çolakoğlu® Metalurji olarak “Sürdürülebilir Üretim” ilkesi ışığında çevresel, ekonomik ve sosyal performansımızı sürekli olarak ileri taşımayı hedefliyoruz.

DETAYLI İNCELE


ÇEVRESEL ÜRÜN BEYANI

Ürünlerimizin yaşam döngüsü; hurdanın satın alındığı noktadan başlayarak, son kullanım alanına kadar izlenmektedir.

DETAYLI İNCELE