Haberler

Çolakoğlu® Metalurji olarak sizlerle paylaşmak istediğimiz yepyeni haberler var. Bizi yakından takip ederek, tüm bu güzel gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bilgi Yarışması Sonuçlandı
04.05.2023
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bilgi Yarışması Sonuçlandı

Türkiye’nin lider yassı çelik üreticisi Çolakoğlu Metalurji, ürettiği katma değeri, kalıcı fayda sağlayacak projelerle toplumun hizmetine sunmayı sürdürüyor. Başta üretim merkezinin bulunduğu Dilovası ve Kocaeli’nde olmak üzere; farklı alanlarda topluma fayda sağlayacak projeler geliştiren Çolakoğlu Metalurji, Cumhuriyet’in 100. yılında “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bilgi Yarışması” düzenledi. Dilovası Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bilgi Yarışması” finaline Dilovası Kaymakamı Dr. Metin Kubilay, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, Çolakoğlu Metalurji İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Kazım Selim Özkan, Çolakoğlu Metalurji Kurumsal İlişkiler Direktörü Mustafa Türker ve ilçe okullarının öğrenci ve velileri katıldı.

Çolakoğlu Metalurji SAP S/4HANA Projesini Devreye Aldı
14.04.2023
Çolakoğlu Metalurji SAP S/4HANA Projesini Devreye Aldı

2 yıl önce başlattığımız SAP S4/HANA Dijital Dönüşüm Projesi’ni, Cumhuriyetimizin 100.yılında, sektörüne yön veren bir kurum olarak, başarı ile tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Esnek, hızlı, doğru ve yalınlaştırılmış iş süreçleri mimarisi ile gerçekleştirdiğimiz projemizle, satıştan finansal uygulamalara, lojistikten üretim ve planlamaya, insan kaynaklarından döküman yönetimine kadar tüm iş süreçlerimizi tek bir merkezden entegre olarak devreye aldık. Projemizde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza, danışmanlarımız Çözümevi ve PWC firmalarına teşekkür ederiz. Sektörümüze örnek olmaya, yenilikçi yaklaşımları takip edip uygulamaya, ülkemize değer katmaya tüm gücümüzle devam edeceğiz!

Çolakoğlu Metalurji’den Siber Güvenlik Alanında Öncü Uygulama
28.02.2023
Çolakoğlu Metalurji’den Siber Güvenlik Alanında Öncü Uygulama

Türkiye’nin lider yassı çelik üreticisi olan Çolakoğlu Metalurji, Operasyonel Teknoloji (OT) alanındaki güvenlik seviyesini yeni sertifikasyonlar ile geliştiriyor. Türkiye’de ve dünyada demir-çelik sektöründe ilk defa alınan IEC 62443 güvenlik sertifikasyonları ile Çolakoğlu Metalurji’nin üretimi siber tehditlere karşı daha korumalı hale geldi.

Mess İş Güvenliğinin Yıldızları Yarışması
12.12.2022
Mess İş Güvenliğinin Yıldızları Yarışması

MESS İş Güvenliğinin Yıldızları Yarışması’nda, İSG Elçileri Kategorisi Merdane Atölyesi Geçiş Sınırlandırması Projesi Ödülü’ne layık görüldük. Ödül, 17 Aralık 2022, Perşembe günü Divan Kuruçeşme’de gerçekleşen törende İSG ve Çevre Müdürümüz Burak Armutçu ve proje ekibine takdim edildi. Projede yer alan İş Sağlığı ve Güvenliği ile Sıcak Sac Haddehanesi ekibindeki çalışma arkadaşlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.