Yönetim
Sistemleri
YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKASI

Şirketimiz; çalışanlarımıza ve topluma değer veren bir anlayışla ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünleriyle ülke gelişimine katkı sağlamaktadır. Tüm iş süreçlerimizde paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak, yasalara uyumu iş yapış şekli olarak benimsiyoruz. Yönetim sistemlerimizle belirlenen normlara uyulması ve sürekli iyileştirilmesi temel amacımızdır.

Temel ilkelerimiz;

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. olarak benimsediğimiz “temiz, sağlıklı ve kaliteli üretim” sloganından hareketle, çalışanlarımız dâhil olmak üzere tüm paydaşlarımızda, iş sağlığı ve güvenliği konularında gereken bilinç ve kültürün oluşturulması hedefi ve tüm iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenebilir olduğu inancı ile hareket etmekteyiz.

DETAYLI İNCELE
KALİTE

Kalite Yönetim Sistemleri standartları kapsamında, Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. olarak müşterilerimize değer yaratan ürün ve hizmetlerimizle, ülkemizde lider çelik üreticisi olma vizyonumuz doğrultusunda kalite politikamız oluşturulmuştur.

DETAYLI İNCELE
ÇEVRE

Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. olarak “sürdürülebilir kalkınma” kavramı temelinden yola çıkarak, tüm faaliyetlerimizden dolayı meydana gelen çevresel etkileri asgariye indirmek ve çevrenin korunmasına katkıda bulunabilmek amacı ile çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

DETAYLI İNCELE
ENERJİ

Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. olarak sürdürülebilir kalkınma ilkesinin en temel kavramlarından biri olan enerji yönetimi konusunda işletme genelinde hassasiyet ile çalışmakta, sorumluluğumuzun farkında olarak tüm faaliyetlerimiz ve hizmetlerimiz süresince enerji performansımızı sürekli iyileştirmek için çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

DETAYLI İNCELE
BİLGİ GÜVENLİĞİ

Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. bilgi güvenliğinin gerçekleştirilmesi, işletimi, izlenmesi, gözden geçirilmesi, bakımı ve iyileştirilmesi için gereken her türlü adımı atmaktayız.

DETAYLI İNCELE
SÜRDÜREBİLİRLİK

Çolakoğlu® Metalurji A.Ş. "Sürdürülebilir İnşaat Çeliği ve Sıcak Haddelenmiş Yassı Çelik Politikası" ile kurumsal ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle, tüm paydaşlarımıza karşı olan sorumluluğumuzu sürekli ve dinamik tutacak bir yönetim anlayışını benimsemekteyiz.

DETAYLI İNCELE
YÖNETİM SİSTEMLERİ SERTİFİKALARI